iPhone Kasa Değişim
iPhone Kasa Değişim

iPhone Kasa Değişim

iPhone Telefon kasa değişim hizmetleri ile ihtiyacınıza uygun bir çözüm elde etmeye ne dersiniz? Cihazınızın hem görsel hem de işlevsel olarak kaliteli olmasını sağlayacak eşsiz bir hizmetle kasanızı yenileyin. Üstelik yenilediğiniz kasanız sayesinde cihazınızın orijinalliğinden de ödün vermeyin.


Telefon kasası, cihazın dış etkilerden ötürü zarar görmesi sonrasında kırılabilir. Kırılmanın yanı sıra çatlak, çizik ya da diğer pek çok problemin ortaya çıktığı telefon kasası ciddi hasar aldığında değiştirilmesi gereken bir parçadır. Bu nedenle de telefon kasası konusunda sorunsuz bir kullanım için çoğu kez değişim gereklidir. iphone marka telefonların kasasının çok daha hassas olduğu düşünüldüğünde değişim kaçınılmazdır.

İPhone Kasa Değişimi Nasıl Gerçekleşir?

telefon narin telefonlar ürettiğinden kasa kısmının zarar görmesi çok ciddi bir olasılıktır. Bu durumda cihazın fonksiyonel olarak zarar görmesi büyük bir ihtimal olsa da görselliğin de zarar görmesi söz konusu. Bu durumda telefon kasa değişimi gerçekleştirmek isteyen kişilerin yapması gereken sadece telefon bakım hizmetlerinin değerlendirilmesidir.

Telefonun kasasındaki hasarlar incelendikten sonra cihaz modeline uygun bir kasa tedariki gerçekleşir. Kasa tedarik edildikten sonra titizlikle gerçekleşen değişim sayesinde cihazın ilk günkü kadar sağlam olması söz konusu olur. Gerekli test ve değerlendirmeler yapılması sonrasında cihaz kullanıcıya teslim edilmektedir. Siz de telefonunuzun kasasındaki hasarları ortadan kaldırmak mı istiyorsunuz? O halde sorunsuz bir süreç için kaliteli seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

iPhone Kasa Değişim Ücreti

Telefon cihazınızın kasasında meydana gelen hasarlar canınızı mı sıkıyor? O halde değişim hizmeti alarak daha kaliteli bir deneyim yaşamaya hazır olmalısınız. Sadece kalitesiyle değil kullanışlılığıyla da dikkat çekecek sonuçlar elde edebilirsiniz. Peki, bu değişim hizmeti için ödemeniz gereken ücretler nelerdir?

Telefon kasa değişim hizmetinde önemli olan kasanın fiyatı ve işçilik ücretleridir. Bu nedenle de net ücretleri öğrenmek adına cihazınızı tamir ekibimize teslim etmeniz gerekir. Gerekli ön incelemeler yapıldıktan sonra telefon kasa değişimi ile alakalı süreçleri sonuçlandırmak mümkün olacaktır. Siz de en kaliteli çözümler için bizimle iletişime geçmeniz gerektiğini biliyor muydunuz? O halde ekibimizle size en uygun çözümlere ulaşabilirsiniz.