İPhone Arka Cam Değişimi
İPhone  Arka Cam Değişimi

İPhone Arka Cam Değişimi

İPhone arka cam değişimi hizmetleri sayesinde en başarılı tamir sürecini değerlendirmek istemez misiniz? Profesyonel ekibimizle bütün ihtiyaçlarınıza cevap verirken kaliteden taviz vermeyen bir bakış açısı sergiliyoruz. Üstelik yüksek standartlarla ihtiyaçlarınıza uygun bir yaklaşım sergilemeyi de ihmal etmiyoruz.


Yeni model tüm cihazlarda ön camın yanı sıra arka kısım da cam olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle de cihazın her bir noktası oldukça hassastır. Dışarıdan gelecek darbelere karşı hassasiyet nedeniyle arka camın zarar görmesi yüksek bir ihtimaldir. Böylesi durumlarda yapmanız gereken sadece ekibimizin desteğini tercih etmeniz olacaktır.

İPhone Arka Cam Değişim Süreci

tüm marka akıllı cihazlarda en sık karşılaşılan problemlerden bir tanesi de cam kısımların zarar görmesidir. Düşme, çarpma ve diğer bütün durumların yol açtığı hasarlar sonrasında ön ve arka camda kırılmalar ortaya çıkar. Peki, bu durumda ne tür bir desteğe ihtiyaç duyulmaktadır?

Telefon arka cam değişikliği gerçekleştirilecekse öncelikle cihazın ön incelemeden geçmesi gerekir. Bu çerçevede cihazla alakalı ne tür tamir ve bakım uygulamalarının gerçekleştirileceğine karar verilmektedir. Değerlendirmeler sonrasında nasıl bir tamir süreci gerçekleştirileceğine karar verilir. Bu çerçevede telefon arka camının ilk günkü kadar sağlamak olması mümkündür.

İPhone Arka Cam Değişimi Ücreti

Cihazınızın arka camında bir hasar meydana gelmişse ve bu hasarı gidermek istiyorsanız öncelikle tamir ücretini değerlendirmeniz gerekiyor. Bu noktada en önemli husus yedek parça ve işçilik fiyatları olacaktır. Telefon arka camı ile ilgili tamir ücretini öğrenmek için öncelikli olarak yedek parça fiyatı araştırılmaktadır. Modele göre değişkenlik gösteren yedek parça fiyatı belirlendikten sonra işçilik fiyatı da belirlenir. Bu çerçevede telefon arka cam değişimi konusunda ödenmesi gereken ücret de ortaya çıkar.

Teknik ekibimiz ve kalite odaklı hizmetlerimizle bütün ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Özellikle de kaliteden yana taviz vermeyen bir bakış açısıyla sizlere destek oluyoruz. Siz de tüm telefon arka cam değişimi için bizden destek alabilirsiniz. Ekibimiz sadece ücretler konusunda değil kaliteli hizmetle de ihtiyaçlarınıza cevap verir. Bu çerçevede kusursuz bir sonuç almanız mümkündür.